ИндексИндекс  PortalPortal  ГалерияГалерия  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход

donbastune

Posts : 42
Join date : 04.01.2010

Правила на турнира Empty
ПисанеЗаглавие: Правила на турнира   Правила на турнира Icon_minitimeПон Яну 04, 2010 1:23 pm

Правилата на турнира са следните:

! ! ! ВАЖНО ДА БЪДЕ ПРОЧЕТЕН ОТ ВСЕКИ ЕДИН УЧАСТНИК В ТУРНИРА ! ! !

1.Ще се състезават 8 отбора разделени в 2 групи.
2.Първите два отбора продължават напред.
3.При два жълти картона играч пропуска следващия мач на отбора си.
4.При директен червен пропуска един мач на отбора си.
5.Правилото домакин/гост важи само в елиминационната фаза.В груповата фаза това е само протоколно.
6.В Unique Cup няма непряки свободни удари!
7.Голове от тъч - НЯМА !
8.В един мач двата отбора са длъжни да съберат общо 10 лева ( по 5.00лв.) за съдия.
9.Максималния брой играчи в отбор е 11
10.При равни точки във груповата фаза под внимание ще се взимат преките двубой между двата тима,ако ли не головата разлика!
11.Минималния брой играчи в отбор е 7
12.Мачовете ще се провеждат събота и неделя.За деня и часа ще се разбират двата отбора.При неразбирателство ще се тегли жребии
13.Отбор който не е платил таксата след тегленето на жребия бива директно дисквалифициран ! ! !
14.Таксата за всеки футболен отбор в турнира е 20 лева!
15.Полевите играчи които могат да играят в една среща са 6/7+1 зависи как съдията определи дали е възможно да играят повече играчи .
16.При равен брой точки между 2 отбора се гледа
16.1.Предимство в преките двубои
16.2Головата разлика
16.3Вкарани голове
16.4Жребий с зарче
17.По време на турнира,ако даден отбор иска да добави играч трябва да доплати 5 лева ! ! !
18.При поява на нередовен играч на отбора се отнемат три точки от актива и се прибавят към ощетения отбор.
19.При успорване на решението и ако няма доказателства тогава се възлага и парична санкция!

Правила за провеждане на мачовете:

1.Във груповата фаза ще се състоят две полувремена по 25 минути + почивка 10 минути.
2.Във елиминационната фаза на турнира ще се взима под внимание "гол на чужд терен".
3.При равни попадения в елиминационната фаза ще се играят две продължения по 5 минути, ако до тогава не се е
отбелязал победен гол,двата отбора ще определят победителя чрез дузпи.
4.При дузпите правилото е ясно- всеки отбор има право да изпълни 5 дузпи,който има повече грешки отпада!

П.С:Нека се забавляваме,а да не стават циркове и простотии.Този турнир е направен единствено и само цел да събере повече хора играещи футбол и да се създадат повече приятелства ! ! ! PLAY FOR FUN ! ! !